Toksyna botulinowa, botoks

Botoks – likwidacja zmarszczek toksyną botulionową

Dawniej likwidacja zmarszczek toksyną botulinową (botoks) kojarzyła się wyłącznie z osobami z pierwszych stron gazet. Dziś zabiegom likwidacji zmarszczek botoksem poddaje się w gabinetach kosmetycznych coraz więcej zwykłych kobiet, a także mężczyzn, którym zależy na młodym i świeżym wyglądzie w każdym wieku.

Botoks – jak działa?

Botoks to biologiczna toksyna botulinowa, która stosowana w odpowiednich proporcjach w profesjonalnym gabinecie, daje niesamowite efekty w likwidacji zmarszczek, ale także usuwaniu nadmiernej potliwości i migren.

Botoks to dobre rozwiązanie dla tych osób, które mają wzmożoną mimikę twarzy i rysują im się linie poprzeczne czoła, lwia zmarszczka, zmarszczki w okolicy oczu.

Botoks powoduje, że mięśnie ulegają rozluźnieniu, a skóra napięciu, dzięki czemu zmarszczki ulegają redukcji. Podskórnie podany preparat zaczyna działać po około 2-3 dniach, zaś po upływie 7-14 dni widać pełen efekt odmłodzonej skóry.

Przywróć skórze promienny wygląd w gabinecie Rubinkiewicz Med

W naszej klinice medycyny estetycznej w Krakowie wykonujemy profesjonalne zabiegi botoksem. Dzięki użyciu botoksu skóra odzyskuje promienny, młody wygląd, a likwidacja zmarszczek jest niemal od razu zauważalna. Priorytetem dla pracowników naszej kliniki w Krakowie jest satysfakcja Klientów. Dbamy o to, by zabiegi botoksem wykonywane w naszym gabinecie pozostawiały naturalnie młody wygląd, bez efektu pozbawionej mimiki maski. Największą satysfakcję sprawia nam zadowolenie Klientów kliniki po udanym zabiegu.

Likwidacja zmarszczek to marzenie wielu kobiet. Ich skóra jest cieńsza od męskiej i bardziej podatna na upływ czasu. Różnego rodzaju kosmetyki przeciwzmarszczkowe mogą nawilżyć skórę, ale nie są w stanie realnie usunąć zmarszczek. Trwałe efekty zapewnia zabieg w klinice, polegający na podskórnym wstrzyknięciu botoksu, który oddziałuje na mięśnie twarzy.

Zabiegi botoksem – nie tylko dla pięknej, wygładzonej skóry

Botoks jest popularnie stosowany również w celu zlikwidowania nadmiernego pocenia się. To przykra dolegliwość, która potrafi dać się we znaki w najmniej odpowiednim momencie i żadne kosmetyki nie przynoszą ulgi. W naszej klinice w Krakowie wykonujemy również zabiegi botoksem w celu ograniczenia aktywności gruczołów potowych.

Zachęcamy do skorzystania z zabiegów botoksem w naszym gabinecie w Krakowie. Gwarantujemy, że po zabiegu botoksem zmarszczki pozostaną tylko przykrym wspomnieniem, zaś wygląd na długo pozostanie promienny.

Likwidacja zmarszczek botoksem w naszej klinice w Krakowie jest usługą w 100% bezpieczną. Dodatkowo wyróżniają nas atrakcyjne ceny i promocje. W naszym gabinecie można odzyskać świeży i młody wygląd.

Ilość podawanych  jednostek preparatu jest ustalana indywidualnie, zależnie od siły mięśni mimicznych, oczekiwanych efektów i warunków anatomicznych u danego pacjenta

Przeciwwskazania:

  • ciąża, karmienie piersią
  • miesiączka
  • choroby układu sercowo- naczyniowego
  • uczulenie na albuminę ludzką
  • przewlekłe choroby autoimmunologiczne
  • przyjmowanie leków przeciwbólowych, przeciwgorączkowych
  • przyjmowanie antybiotyków aminoglikozydowych
  • choroby płytki mięśniowo-nerwowej
  • zażywanie leków regulujących akcję serca, np chinidyna
  • choroby układy nerwowego, np choroba Alzheimera, stwardnienie rozsiane,choroba Parkinsona etc

Cennik tokosyny botulinowej Azzalure

1 partia 500zł (np. zmarszczki podłużne czoła)

2 partie 850zł (np. zmarszczki podłużne i poprzeczne czoła)

3 partie 1050zł (np. zmarszczki podłużne, poprzeczne czoła i okolica oczu)

 

– Konsultacja lekarska z zakresu medycyny estetycznej bezpośrednio przed zabiegiem bezpłatna
– Konsultacja lekarska z zakresu medycyny estetycznej bez zabiegu 100zł