ELLANSÉ

Ellansé to innowacyjna linia wypełniaczy podskórnych, dzięki którym możliwe jest maksymalne dostosowanie rezultatu do indywidualnych potrzeb pacjentów poprzez wybór długości czasu trwania efektu zabiegowego. Produkty skomponowane przez AQTIS Medical są całkowicie bezpieczne i dają natychmiastowy, naturalny efekt, utrzymujący się stabilnie od 12 miesięcy do 4 lat, stymulując przy tym produkcję własnego kolagenu. Ellansé wyróżnia się wyjątkowym składem, który wpływa na przewidywalną, kontrolowaną i całkowitą bioresorbowalność. Preparaty nie wywołują efektów ubocznych, a efekt zabiegu jest odwracalny.

Ellansé – rewolucyjna linia implantów podskórnych

Implanty podskórne Ellansé opracowane zostały z najwyższą dbałością, wykorzystując unikalne technologie Tunable Longevity (dobór czasu trwania efektu), Sustained Performance (stabilna efektywność zabiegowa) oraz Total Bioresorbability (całkowita bioresorbowalność). Stworzone specjalnie z myślą o zabiegach medycyny estetycznej i chirurgii, charakteryzują się bardzo miękką i gładką strukturą, która wpływa na komfort aplikacji, a także niezwykle satysfakcjonujące rezultaty zabiegu. Produkty Ellansé są przy tym całkowicie bezpieczne. Nie wymagają one wcześniejszych testów alergicznych, ponieważ do ich wytworzenia nie stosuje się komponentów pochodzenia zwierzęcego, bakteryjnego ani ludzkiego.

Przebieg zabiegu

Ellansé daje znakomite rezultaty przy korekcji zmarszczek i fałd, nadawaniu objętości, modelowaniu konturu. Zabieg trwa około 30 minut, polega na wprowadzeniu preparatu na odpowiednią głębokość do skóry właściwej bądź tkanki podskórnej i delikatnym masażu, który ma na celu równomierne rozmieszczenie substancji. Tuż po zabiegu, chociaż mogą wystąpić delikatne zaczerwienienia lub obrzęki, co jest naturalną reakcją, można powrócić do codziennej aktywności.