Ferulac Peel Booster

Preparaty do peelingu Ferulac Peel

Ferulac Peel Booster

Ferulac Peel to nowość wśród zabiegów oczyszczających, odmładzających i przeciwzmarszkowych oferowanych przez Rubinkiewicz Med Clinic w Krakowie. Peeling chemiczny z uzyciem kwasu ferulowego to innowacyjna, w stu procentach bezpieczna i skuteczna metoda walki niedoskonałościami skóry. Dzięki unikatowemu połączeniu składników aktywnych peeling pozwala osiągnąć poprawę kondycji skóry w ciągu kilku dni. Klientkom kliniki medycyny estetycznej Rubinkiewicz Med w Krakowie proponujemy peeling Ferulac Peel na skórę twarzy, szyi, dekoltu, dłoni i ramion.

Kwas ferulowy to nowa generacja nanopilingów chemicznych pozwalająca na transport substancji aktywnych za pomocą odpowiednich nośników z łatwością pokonujących barierę naskórkową. Zabieg ma działanie depigmentujące, liftingujące, odżywcze, nawilżające, antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

Peeling Ferulac Peel System oparty jest na kwasie ferulowym, floretynie, kwasie hialuronowym oraz witaminach. Ze względu na swoje bardzo silne właściwości antyoksydacyjne jest to zabieg całoroczny, dla wszystkich rodzajów skóry.

Składniki Ferulac Peel

 

  • Kwas ferulowy (12%): silny antyoksydant (ochrona i neutralizacja wolnych rodników), fotoprotekcja (ochrona i minimalizacja szkód wywołanych przez słońce), depigmentacja (zapobieganie i redukcja plam pigmentacyjnych), działanie przeciwzapalne, zapobieganie nowotworom skóry
  • Floretyna (5%): silny antyoksydant, hamuje aktywność elastazy-enzymu odpowiedzialnego za niszczenie włókien elastycznych, wzmacnia penetrację składników aktywnych przylegając do powierzchni lipidów
  • Witaminy C + E + A: koktajl antyoksydantów, stymuluje produkcję kolagenu, zmniejsza przebarwienia
  • Kwas hialuronowy: nawilża i regeneruje

 

Wskazania do zabiegu Ferulac Peel

  • fotostarzenie skóry
  • niwelacja przebarwień posłonecznych, plam barwnikowych
  • zmarszczki, utrata jędrności, suchość skóry
  • odwodniona skóra

Postępowanie po zabiegu Ferulac Peel

W gabinecie kosmetycznym Rubinkiewicz Med Clinic w Krakowie, po wykonanym zabiegu kosmetolog nie zmywa preparatu. Należyc zmyć go samodzielnie w domu, po 6-8 godzinach od nałożenia. Nie zaleca się nakładania w tym czasie makijażu lub innych kosmetyków pielęgnacyjnych. Po kilku dniach, skóra twarzy zacznie się delikatnie łuszczyć.

Ferulac Peel Booster System to jeden z najskuteczniejszych peelingów chemicznych o działaniu anti-aging. Klientkom salonu kosmetycznego Rubinkiewicz Med Clinic w Krakowie, dla uzyskania najlepszych rezultatów polecamy wykonanie serii 3 – 5 zabiegów Ferulac Peel, każdy co 10 – 14 dni.

Zapraszamy do gabinetu Rubinkiewicz Med Clinic w Krakowie!