Radiofrekwencja RF mikroigłowa

Radiofrekwencja RF Mikroigłowa

Ujędrnienie i odmłodzenie skóry, redukcja zmarszczek i usunięcie rozstępów? Teraz to możliwe dzięki zabiegowi Radiofrekwencji RF mikroigłowej. Radiofrekencja to technologiczny przełom i najnowsze osiągnięcie w dziedzinie estetyki, opierające się na synergii dwóch bardzo skutecznych technologii – mikronakłuwania igłami i radiofrekwencji – fal radiowych. Jako pierwszy to właśnie nasz gabinet w Krakowie zaoferował naszym Klientkom ten zabieg, który jest wciąż światową nowością w odmładzaniu twarzy, usuwaniu rozstępów i spłycaniu blizn zanikowych oraz leczeniu naspotliwości.

Pierwsze w Krakowie profesjonalne urządzenie do Radiofrekwencji RF mikroigłowej

Przed i po zabiegu kriolipolizy w Krakowie

Efekt po serii zabiegów: 3x radiofrekwencja mikroigłowa, 2x kriolipoliza

Jako jedyna klinika medycyny estetycznej w Krakowie posiadamy specjalistyczny sprzęt do radiofrekwencji mikroigłowej 3D. To profesjonalne, wysokiej klasy urządzenie, które posiada głowicę wyposażoną w 25 mikroigieł pokrytych złotem. Działanie radiofrekwencji umożliwia uzyskanie przestrzennego efektu ujędrnienia skóry poprzez wielokrotne oddziaływanie na kolejnych jej warstwach. Opiera się na emisji fal elektromagnetycznych – po wkłuciu na głębokość od 0,5 do 3,0 mm igły emitują falę, która podgrzewa włókna białkowe skóry. Nakłucie jak i podgrzanie powoduje częściowe uszkodzenie skóry, a to z kolei wywołuje silną stymulację do regeneracji. W miejscu zniszczonej powstaje nowa tkanka, która jest młoda i posiada prawidłową budowę. Zabieg igłowego termoliftingu RF jest bardzo bezpieczny, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy go naszym Klientkom i profesjonalnie wykonujemy w naszym gabinecie w Krakowie.

Efekty radiofrekwencji mikroigłowej 3D

Włókna kolagenowe zostaną w trakcie zabiegu obkurczone, przez co skóra staje się bardziej napięta, sprężysta. Pierwsze efekty Radiofrekwencji RF mikroigłowej można zobaczyć zaraz po zabiegu. Aby uzyskać długotrwały efekt, zaleca się powtórzenie min 3 zabiegów w miesięcznych odstępach. Radiofrekwencja RF mikroigłowa, to najskuteczniejszy zabieg liftingujący, niwelujący rozstępy, blizny po trądzikowe oraz leczące nadpotliwość. Polega na gęstym nakłuciu igłami pokrytymi złotem, wprowadzeniu fali radiowej i i LED śródskórnie.

Zastosowanie Radiofrekwencji RF mikroigłowej

Radiofrekwencja mikroigłowa znajduje wiele zastosowań w medycynie estetycznej. Dzięki termoliftingowi można wymodelować owal twarzy, który z wiekiem traci swój kształt. Dzięki zabiegowi poprawia się gęstość skóry i jest napięcie. Zabieg Radiofrekwencji mikroigłowej 3D wykonywany specjalistycznym, jedynym w Krakowie sprzętem do termoliftingu, w znaczący sposób poprawi stan skóry oraz jej elastyczność. Znikają drobne zmarszczki w okolicy oczu, twarzy, szyi, dekoltu, poprawia się owal twarzy – policzki stają się elastyczne i lekko się unoszą odwracając proces starzenia się twarzy.

Radiofrekwencja mikroigłowa to ponadto doskonały zabieg na pozbycie się szpecących blizn (również potrądzikowych) i przebarwień skóry. Odbudowana skóra jest znacznie gładsza, zregenerowana i pozbawiona szpecących pozostałości po trądzikowych zmianach.

Zabieg Radiofrekwencji RF mikroigłowej pomaga również zlikwidować rozstępy powstałe w czasie ciąży jak i te wynikające z okresu dojrzewania. Znakomite efekty uzyskamy również stosując RF mikroigłową w leczeniu nadpotliwości.

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu w Krakowie. Wyjaśnimy dokładnie, na czym polega zabieg Radiofrekwencji RF mikroigłowej i w jaki sposób może pomóc w likwidacji zmarszczek, rozstępów i blizn.


 Przy wykupieniu 2 zabiegów na wybraną partię ciała, rabat – 40% na drugi zabieg

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU RADIOFREKWENCJI MIKROIGŁOWEJ

  • Lifting i podniesienie owalu twarzy;
  • Redukcja zmarszczek i głębokich bruzd;
  • Wiotka skóra wokół oczu (worki pod oczami);
  • Usuwanie rozstępów (uda, pośladki, brzuch, piersi, ramiona, łydki);
  • Usuwanie blizn powstałych na skutek leczenia trądziku;
  • Ujędrnianie i zagęszczanie skóry ( twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, ramion, okolic nad kolanami);
  • Leczenie nadpotliwości.

 

99RF FRAKCYJNY RF

2rf

Sprzet do radiofrekwencji mikroiglowej


Przeczytaj więcej w kategorii Usuwanie rozstępów i blizn Kraków