ZABIEGI ANTI-AGING

Usuwanie przebarwień – kosmetologia estetyczna

Pod wpływem różnych czynników na naszej skórze mogą pojawiać się przebarwienia. Najczęściej powodem powstawania przebarwień na skórze jest zbyt długa ekspozycja na światło słoneczne. Innym rodzajem przebarwień są te powstałe po przebytym trądziku. Wygojone wypryski pozostawiają niekiedy przykre wspomnienie w postaci plamek na twarzy. Przebarwienia mogą występować także z przyczyn hormonalnych, są związane również z wiekiem. Niezależnie od ich przyczyn, przebarwienia można skutecznie i trwale usunąć, dzięki zastosowaniu odpowiednich metod kosmetycznych.

W klinice medycyny estetycznej w Krakowie zajmujemy się kosmetologią estetyczną twarzy, w tym również usuwaniem przebarwień. Nasz gabinet w Krakowie dysponuje najnowszymi osiągnięciami technologii w dziedzinie usuwania przebarwień.

Istnieją różne metody usuwania przebarwień. Sposób działania i długość serii zabiegów w salonie Rubinkiewicz Med w Krakowie zależy od stanu skóry i od ilości przebarwień, które trzeba usunąć.

Przebarwienia mogą uprzykrzać życie, dlatego wiele osób decyduje się na ich usuwanie. Zabiegi usuwania przebarwień w naszej klinice w Krakowie są nieinwazyjne, pozostawiają skórę odżywioną i gładką.

Wiele osób myśli, że przebarwienia, np. te po trądziku, nie nadają się do usuwania. Jednak w klinice Rubinkiewicz Med w Krakowie mamy do dyspozycji takie preparaty i urządzenia, dzięki którym usuwanie przebarwień jest całkowicie możliwe bez ryzyka uszkodzenia skóry.

Poza usuwaniem przebarwień mamy w ofercie także inne zabiegi związane z kosmetologią estetyczną twarzy: