Kriolipoliza Kraków: zamrażanie tłuszczu

Kriolipoliza Kraków

Zamrażanie tłuszczu

Kriolipoliza przeprowadzana w gabinecie w KrakowieOtyłość to choroba cywilizacyjna. Walka z nią jest niezwykle trudna. Najważniejsza w procesie redukcji wagi jest odpowiednio zbilansowana dieta i aktywność fizyczna. Jednak pomocne w redukowaniu masy ciała są również zabiegi odchudzające. Jedną z usług oferowanych przez nasz salon kosmetyczny w Krakowie jest Kriolipoliza. Na czym polega taki zabieg i co dobrego może przynieść Kriolipoliza dla organizmu?

Kriolipoliza to inaczej zamrażanie tłuszczu. Komórki tłuszczowe są ochładzane po to, by doszło do ich rozpadu (lipolizy). Efektem tego zamrożenia tłuszczu ma być oczywiście redukcja tkanki tłuszczowej. Ochłodzone w trakcie kriolipolizy komórki tłuszczowe przechodzą „kontrolowaną śmierć” i eliminowane są z organizmu na drodze normalnych procesów metabolicznych.

Do kogo skierowana jest kriolipoliza Kraków?

Nasza klinika w Krakowie proponuje zabieg zamrażania tłuszczu szczególnie tym osobom, które pomimo prowadzenia aktywnego trybu życia nie mogą zredukować wałków tłuszczu na brzuchu, udach czy biodrach. Zabieg kriolipolizy stosuje się także na plecach, gdyż redukcja tłuszczu z tego obszaru za pomocą ćwiczeń jest bardzo trudna. Należy jednak zaznaczyć, że zabiegi kriolipolizy, choć redukują tkankę tłuszczową, nie są metodą walki z otyłością. Zamrażanie tłuszczu poprzez kriolipolizę powinno być zabiegiem towarzyszącym normalnemu procesowi odchudzania (dieta i wysiłek fizyczny).

Przed i po zabiegu kriolipolizy w KrakowieW klinice Rubinkiewicz Med w Krakowie oferujemy profesjonalne zabiegi zamrażania tłuszczu. Kriolipoliza jest w pełni bezpieczna dla organizmu, choć oczywiście występują pewne przeciwwskazania zdrowotne. Zawsze w trakcie wizyty w naszym gabinecie w Krakowie wyjaśniamy, jak przebiega zabieg zamrażania tłuszczu, jak wygląda zabieg kriolipolizy i jakie daje efekty. Nasi Klienci są zadowoleni z widocznych efektów Kriolipolizy.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu w Krakowie i poddania się zabiegowi zamrażania tłuszczu. Kriolipoliza to prawdziwy HIT w modelowaniu ciała!

KRIOLIPOLIZA w Krakowie   

 Kriolipoliza jedno przyłożenie 350zł 
 Kriolipoliza dwa przyłożenia 700zł

                               SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE!!!

 

 

 Efekty po jednym zabiegu Kriolipolizy

Kriolipoliza - efekty zabiegu
Kriolipoliza w Krakowie - schemat działania