Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Powiększanie ust

Powiększanie ust Kraków i redukcja zmarszczek

Wiek nie jest naszym sprzymierzeńcem. Wraz z upływem czasu skóra traci elastyczność, pojawiają się zmarszczki, które nadają twarzy mało atrakcyjny wygląd. Zabieg kwasem hialuronowym, który wykonujemy w naszym gabinecie w Krakowie to całkowicie bezpieczna metoda usuwania zmarszczekKwas hialuronowy to substancja występująca naturalnie w skórze. Odpowiada za utrzymanie odpowiedniego poziomu nawilżenia oraz za jędrność skóry. Podanie podskórne preparatu z kwasem hialuronowym poprawia owal twarzy, znakomicie ujędrnia oraz daje efekt wypełnienia zmarszczek. Preparaty z kwasem hialuronowym stosowane są w naszej klinice w Krakowie także do powiększania ust oraz korygowania ich kształtu.

Przed zabiegiem powiększania ust

Przed zabiegiem powiększania ust


Po zabiegu powiększania ust

Po zabiegu powiększania ust

 

Zmysłowe, pełne usta i idealny owal twarzy to marzenie wielu kobiet. By je spełnić, nie trzeba poddawać się inwazyjnym zabiegom chirurgicznym. Dobrą alternatywą, w dodatku cieszącą się entuzjastycznymi opiniami, jest powiększanie ust kwasem hialuronowym. W naszej klinice medycyny estetycznej w Krakowie oferujemy bezpieczny i bezbolesny zabieg powiększenia ust, dzięki któremu zyskasz atrakcyjny wygląd.  Zabieg powiększania ust polega na podskórnym podaniu kwasu hialuronowego. Ta metoda powiększania ust daje efekt naturalnego wyglądu i nie powoduje siniaków. Efekt powiększania ust utrzymuje się przez 9-12 miesięcy, a dzieje się tak dzięki spowolnionemu wchłanianiu kwasu hialuronowego.

Opinie na temat takiej metody powiększania ust  są pozytywne przede wszystkim z powodu braku bolesności i trwałych, bardzo naturalnych efektów. W naszej klinice w Krakowie dbamy o to, by efekty naszych zabiegów były jak najbardziej naturalne. Przy powiększaniu ust można osiągnąć karykaturalny, nieatrakcyjny efekt „napompowanych” warg. W naszej klinice w Krakowie powiększenie ust daje zawsze efekt pełnych, ale naturalnych warg. Do zabiegu używamy jednorazowej kaniuli, którą wkłuwamy na odpowiednią głębokość, przy użyciu dobranej gęstości kwasu hialuronowego do uzyskania pożądanych efektów.

Nawet panie, które mają raczej sceptyczną opinię na temat powiększania ust zmieniają zdanie, gdy widzą efekty zabiegu kwasem hialuronowym w salonie kosmetycznym Rubinkiewicz Med w Krakowie.  Zapraszamy do wizyty u nas i do wykonania w pełni bezpiecznego zabiegu powiększania ust. Opinie na temat techniki Soft Filling nie są z pewnością przesadzonymi zachwytami. Ta metoda powiększania ust i modelowania owalu twarzy jest wyjątkowo trwała, a przy tym bezpieczna.

Szukasz kliniki w Krakowie, który cieszy się nieposzlakowaną opinią? Pragniesz powiększenia ust bez inwazyjnych metod? Odwiedź klinikę Rubinkiewicz Med w Krakowie i zyskaj wygląd, o jakim marzysz. Opinie naszych Klientów są dla nas bardzo ważne, dlatego staramy się wciąż doskonalić metody naszej pracy.

Wypełnianie zmarszczek

Z całą pewnością wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym jest jedną z najbezpieczniejszych metod. Cząsteczki kwasu hialuronowego są całkowicie wchłaniane przez organizm, a system immunologiczny nie traktuje ich jako ciała obce.

Jako że kwas hialuronowy jest naturalnie występującym w organizmie polisacharydem, podanie go nie stwarza ryzyka reakcji alergicznej.

W klinice Rubinkiewicz Med w Krakowie stosujemy profesjonalne zabiegi wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym. Osobom, które są wyjątkowo wrażliwe na ból, zapewniamy miejscowe znieczulenie w postaci maści. Po zabiegu może wystąpić niewielki obrzęk i zaczerwienienie, ale ustępuje samoistnie po 1-2 dniach.

Efekt zabiegów kwasem hialuronowym wykonanych w naszym gabinecie w Krakowie utrzymuje się przez około 6-9 miesięcy. Trwałość efektów zabiegu kwasem hialuronowym zależy od tego, w jakiej okolicy został wykonany zabieg, w jakim wieku jest pacjent i jaki tryb życia prowadzi. Należy pamiętać o tym, że trwałość efektów skraca palenie papierosów, pozostawanie w silnym nasłonecznieniu i korzystanie z solarium.

Zapraszamy do naszego gabinetu w Krakowie i do zapoznania się z naszą ofertą oraz cenami zabiegów.

 Cennik

 • Bruzdy nosowo – wargowe 1200 zł
 • Dolina łez 1200 zł
 • Lwia zmarszczka 1200 zł
 • Zmarszczki marionetki 1200 zł
 • Opadające kąciki ust 1200 zł
 • Powiększenie, korekta kształtu ust 1200 zł
 • Korekta kształtu nosa 1200 zł
 • Wolumetryczny lifting twarzy 2200 zł
 • Hialuronidaza- rozpuszczenie kwasu hialuronowego 300 zł

Podane ceny są jedynie cenami orientacyjnymi, mogą być wyższe lub niższe. Ilość podawanych  jednostek preparatu jest ustalana indywidualnie, zależnie od siły mięśni mimicznych, oczekiwanych efektów i warunków anatomicznych u danego pacjenta.

 • Konsultacja lekarska z zakresu medycyny estetycznej: 50zł
 • Konsultacja lekarska z zakresu medycyny estetycznej poprzedzająca zabieg tego samego dnia: bezpłatna