LECZENIE NADPOTLIWOŚCI

Leczenie nadpotliwości

Pocenie się, chociaż wydaje się wstydliwe i kłopotliwe, to dla organizmu jest procesem naturalnym i niezwykle ważnym, ponieważ pełniąc funkcję termoregulacyjną, skutecznie chroni nasz organizm przed przegrzaniem. W aptekach i drogeriach dostępne są różnego rodzaju blokery oraz antyperspiranty o różnym składzie, zróżnicowane cenowo, których zadaniem jest usuwanie skutków pocenia. Dla większości osób takie środki są skuteczne i w zupełności wystarczające. Nie ma wówczas konieczności korzystania z usług kosmetologicznych lub poddawania się leczeniu czy zabiegom, które w przystępnych cenach oferowane są przez klinikę medycyny estetycznej Rubinkiewicz Med w Krakowie. Problem zaczyna się przy nadpotliwości, a więc gdy organizm wydziela więcej potu, aniżeli jest to konieczne w związku z utrzymaniem odpowiedniej temperatury ciała, a żadne ogólnodostępne preparaty, bez względu na ich cenę, nie są dość skuteczne. W takich właśnie wypadkach z pomocą przychodzi kosmetologia, a także zabiegi medycyny estetycznej, które pomagają  w usuwaniu i leczeniu nadpotliwości.

Przyczyny nadpotliwości

Nadpotliwość może być spowodowana wysoką temperaturą otoczenia, wysiłkiem fizycznym, emocjami, stresem, czy otyłością. Niekiedy odpowiedzialne za nią są czynniki związane z. zaburzeniami hormonalnymi lub neurologicznymi. Kosmetologia wyróżnia także nadpotliwość idipopatyczną, przy której nadaktywność gruczołów potowych nie ma żadnego konkretnego czynnika, co czyni ją trudną w usuwaniu i w skutecznym leczeniu. Warto wówczas zwrócić się do kosmetologa lub skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej.

Skuteczne leczenie nadpotliwości w klinice Rubinkiewicz Med w Krakowie

Klinika medycyny estetycznej Rubinkiewicz Med w Krakowie oferuje Państwu skuteczne leczenie i usuwanie nadpotliwości w atrakcyjnych cenach. Zabiegi kosmetologiczne wykonywane są tylko przez wykwalifikowane, uprawnione osoby. Pracujemy na sprzęcie najwyższej jakości. W naszej klinice w Krakowie oferujemy zabiegi usuwania i leczenia nadpotliwości substancją która blokuje wydajność gruczołów potowych lub falami radiowymi.

Medycyna estetyczna i jest dla nas misją, dlatego w naszej klinice w Krakowie dokładamy wszelkich starań, aby zarówno jakość, jak i cena usług kosmetologicznych oraz zabiegów medycyny estetyczne, była dla Państwa satysfakcjonująca.