Sali Peel Lic

Sali Peel Lic

preparaty do leczenia trądziku

Leczenie trądziku

Trądzik jest przykrą dolegliwością, która wymaga kompleksowego leczenia. Wbrew pozorom leczenia trądziku wymagają nie tylko bardzo młode osoby w okresie pokwitania. Przed koniecznością leczenia trądziku stają także osoby dorosłe. Trądzik pozostawia na skórze szpecące ślady, które trudno w jakikolwiek sposób zamaskować. Dlatego w naszym gabinecie kosmetycznym w Krakowie pomagamy w leczeniu trądziku i likwidacji śladów po nim (blizn i przebarwień potrądzikowych).

Nowa generacja peelingu wykorzystująca nanotechnologię Lipoceutical

W klinice Rubinkiewicz Med w Krakowie z powodzeniem stosujemy do leczenia trądziku kwas salicylowy w nalotechnologii Lipoceutical. Jest to kwas należący do grupy BHA, charakteryzujący się silnym działaniem przeciwtrądzikowym, oczyszczającym, przeciwzapalnym i ściągającym. Kwas ten wspomaga leczenie trądziku, ponieważ złuszczając wierzchnie warstwy skóry oczyszcza ją z zaskórników i wszelkich zanieczyszczeń. Przenika przez barierę łojową skóry, jednocześnie nie podrażniając jej. Sprzyja procesowi gojenia wyprysków, ran i podrażnień.

Terapia leczenia trądziku w gabinecie Rubinkiewicz Med w Krakowie

Salipeel Lic System jest połączeniem peelingu kwasem salicylowym + ( cytrynowy i linolenowy) z dodatkami wzmacniającym efekty zabiegu:

• Salipeel Lic Nano Dodatek – dodatkowe działanie przeciwtrądzikowe i regulujące

• Retises 1% Nanopeel Żel – żel z 1% retinolu, reguluje keratynizację naskórka, rozjaśnia przebarwienia, stymuluje, naprawia i chroni włókna kolagenowe oraz intensywnie nawilża skórę poprzez syntezę kwasu hialuronowego.

Walka z trądzikiem i doskonałe oczyszczenie skóry

W naszym gabinecie w Krakowie można poddać się zabiegom, które pomogą w leczeniu trądziku głęboko oczyszczając skórę. Często wypryski powstają z powodu występujących na skórze zanieczyszczeń i nadmiaru łoju. Z tym znakomicie poradzą sobie specjaliści w naszym gabinecie w Krakowie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kliniki w Krakowie. Z nami wygrana z trądzikiem jest możliwa. Warto zająć się leczeniem trądziku już dziś!

                    ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE KONSULTACJE  603 592  450