LipoLaser

zabieg lipolaserem w Krakowie

Lipo laser

Odchudzanie to żmudny proces pracy nad własnym ciałem. Niejednokrotnie jednak pomimo racjonalnej, niskokalorycznej diety i ćwiczeń fizycznych nie da się zredukować kłopotliwych wałeczków tłuszczu. Wtedy z pomocą przyjść mogą zabiegi odchudzające. Jednym z wykonywanych w naszym salonie kosmetycznym w Krakowie zabiegów jest redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą lipo lasera. Jest to innowacyjna technologia diodowego lasera, służąca do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Lipo laser bardzo dobrze sprawdza się w redukcji tłuszczu w miejscach problematycznych, takich jak brzuch, biodra, uda, kolana, ramiona, fałdy na klatce piersiowej, a także podbródek.

Polecamy zabieg lipolaserem w naszym gabinecie w Krakowie, szczególnie iż jest to procedura całkowicie bezpieczna i potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi. Jak dokładnie działa lipolaser?

Główną zasadą jest biostymulacja naturalnych kanałów metabolicznych światłem czerwonym do długości 650 nm. Przenikające przez skórę promieniowanie laserowe wywołuje naturalną reakcję chemiczną powodującą rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego, a potem metabolizowane.

Lipo laser jest bardzo efektywnym zabiegiem, a przy tym całkowicie bezbolesnym i nieinwazyjnym. Osoby z wrażliwą skórą nie muszą się obawiać – lipolaser nie pozostawia na skórze żadnych śladów. Zabieg lipo laserem można wykonywać także latem.

W naszej klinice w Krakowie zalecamy serię 8 zabiegów lipo laserem (2 razy w tygodniu 1 zabieg). Oczywiście w trakcie kuracji wskazane jest uprawianie sportu, umiarkowana dieta i spożywanie większej ilości płynów.

Tym, co wyróżnia zabieg lipolaserem, jest jego nieinwazyjność, innowacyjne oddziaływanie na organizm i oczywiście bezpieczeństwo. Zabieg lipolaserem wykonany w naszym gabinecie w Krakowie nie zastąpi całego procesu utraty wagi, ale może go wspomóc, szczególnie w okolicach, które trudno odchudzić.

EFEKTY ZABIEGÓW LIPO LASEREM:

  • Podskórna redukcja tkanki tłuszczowej
  • Odchudzanie
  • Zmniejszenie obwodu ciała
  • Usuwanie cellulitu
  • Poprawa konturu twarzy (niwelacja chomików)
  • Redukcja zastojów wodnych
  • Poprawa jakości skóry

Zapraszamy do naszego gabinetu w Krakowie, gdzie możecie spełnić marzenia o smukłej, zgrabnej sylwetce.

                       ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE KONSULTACJE 603 592 450

LIPO LASER – zimny laser diodowy

1 zab 250zł
3zab 600zł
6 zab 1100zł
8 zab 1350zł