MEDYCYNA ESTETYCZNA

Medycyna estetyczna – Gabinet Rubinkiewicz Med Clinic Kraków

Cudowna siła zabiegów odmładzających

Medycyna estetyczna potrafi zdziałać prawdziwe cuda! Powstają coraz nowsze i bardziej efektywne metody poprawy jakości skóry oraz zabiegi odmładzające, potrafiące skutecznie zahamować procesy starzenia. Jedną z tych metod są niezwykle skuteczne zabiegi wypełniania zmarszczek, które również wykonacie w naszym gabinecie. Dzięki technikom, wypracowanym w ramach medycyny estetycznej, można także skutecznie usunąć rozstępy, blizny, a nawet przebarwienia. Są to zabiegi trwałe i przynoszące oszałamiające efekty. W gabinecie wykonujemy także bardzo popularny i całkowicie bezpieczny procedura powiększania ust. Przy wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej w gabinecie Rubinkiewicz Med Clinic stosujemy metodę igłowego termoliftingu RF, przynoszącą rewelacyjne efekty, co potwierdzają opinie na forach internetowych.

Zabiegi odmładzające

Klinika medycyny estetycznej Rubnikiewicz Med Clinic w Krakowie posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz usług, związanych z odmładzaniem ciała. Różnorodne zabiegi odmładzające, takie jak działanie na skórę kwasami, czy stosowanie peelingów chemicznych sprawią, że Twoja cera stanie się promienna, a zmarszczki zostaną spłycone. Wysoką jakość usług dotyczących medycyny estetycznej, a przede wszystkim zabiegów odmładzających w naszej klinice w Krakowie, potwierdzają pozytywne opinie na wielu forach kosmetycznych.

Jednym z najpopularniejszych zabiegów odmładzających w naszym gabinecie, przynoszących bardzo szybkie efekty, jest usuwanie zmarszczek. Polega na wstrzyknięciu toksyny w miejsca wymagające usunięcia zmarszczek lub narażone na nadmierną potliwość. Substancja pomocna jest także w zwalczaniu migren.

Zmarszczki można redukować również za pomocą kwasu hialunorowego. Podanie preparatu doskonale ujędrnia i wypełnia niedoskonałości skóry. Kwasem hialunorowym ze znakomitym rezultatem wypełnia się także usta.

Doskonałe efekty przynosi zabieg nićmi liftingującymi PDO, polegający na wprowadzeniu nici w problematyczne miejsca ciała. W rezultacie otrzymujemy idealnie ujędrnione pośladki, biust, czy podniesione policzki.

Aby zachować młodość i witalność twarzy warto skorzystać z soft liftingu. Metoda polega na aplikacji wypełniaczy za pomocą klianuli. Dzięki powolnemu wchłanianiu się kwasu hianurolowego efekty utrzymują się nawet do 12 miesięcy.

Wielu zwolenników posiada także mezoterapia igłowa, polegająca na wstrzykiwaniu pod skórę indywidualnie dobranych do cery preparatów. Stosując mezoterapię igłową walczy się ze starzeniem skóry, utratą jędrności, a także z brakiem nawilżenia.

Na młody i atrakcyjny wygląd wpływa też smukła sylwetka, dlatego będąc w naszym gabinecie warto skorzystać z lipolizy iniekcyjnej, powodującej wymodelowanie ciała. Polega na podaniu preparatu, redukującego tkankę tłuszczową.

W ofercie gabinetu Rubinkiewicz Med Clinic posiadamy cały wachlarz zabiegów, dzięki czemu każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Nie wierz poradom amatorów!

Na forach internetowych, oprócz opinii zadowolonych pacjentów, można znaleźć wiele amatorskich porad, dotyczących dbania o swoją skórę. W rzeczywistości poprzez samodzielne ocenianie stanu cery, czy poprzez domowe zabiegi odmładzające, możemy dostarczyć jej więcej szkód niż korzyści. Warto więc oddać się w ręce profesjonalnego gabinetu medycyny estetycznej. W specjalistycznym doborze właściwych zabiegów pomoże nasza wykwalifikowana kadra, która stale zdobywa nową wiedzę w dziedzinie medycyny estetycznej.

Kompleksowe usługi w ramach medycyny estetycznej w Krakowie

Klinika Rubnikiewicz Med Clinic w Krakowie proponuje różnorodne usługi, które sprawią, że Twoje ciało stanie się jędrne, smukłe i nieskazitelne. Wszystkie niepożądane elementy, takie jak blizny, rozstępy, czy przebarwienia, znikną bezpowrotnie. Dodatkowo Twoją sylwetkę poprawią niezawodne zabiegi odmładzające, polecane na każdym forum kosmetycznym. Warto regularnie dbać o swoje ciało, aby osiągnąć długotrwałe efekty.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oferowane w naszej klinice w Krakowie to m.in.: