Mikrodermabrazja z sonoforezą i pielęgnacją algową

zabieg mikrodermabrazji w Krakowie

Mikrodermabrazja

Jednym z zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej, które wykonujemy w naszej klinice w Krakowie, jest mikrodermabrazja diamentowa. Jest to mechaniczny proces złuszczania naskórka warstwa po warstwie za pomocą diamentowych głowic i pompy ssącej. Mikrodermabrazja diamentowa wykonywana w naszym gabinecie w Krakowie to zabieg bezbolesny, cieszący się pozytywnymi opiniami Klientów i mający konkurencyjną cenę. Dzięki mikrodermabrazji diamentowej możliwa jest ogromna poprawa stanu skóry. Złuszczanie górnych warstw naskórka dochodzi do intensywnego procesu tworzenia się nowych komórek, które zastępują komórki uszkodzone.

Intensywność zabiegu mikrodermabrazji zależy od stanu skóry i jej problemów. Przeprowadzający zabieg mikrodermabrazji wydaje opinię, jakie kosmetyki należy zastosować po zabiegu. To bardzo ważne, ponieważ po zabiegu zwiększa się wchłanialność substancji aktywnych.

Można wykonać zabieg mikrodermabrazji jednorazowo w celu odświeżenia skóry, lecz w naszej opinii pożądane efekty uzyskuje się w serii zabiegowej. Seria składa się z 2-10 zabiegów wykonanych co 7-14 dni.

Klinika Rubinkiewicz Med w Krakowie przeprowadza skuteczne i bezbolesne zabiegi mikrodermabrazji. Staramy się, by ceny zabiegów były dla naszych klientów jak najbardziej atrakcyjne.

PYTAJ O PAKIETY PROMOCYJNE!!!  TEL. 603 592 450

Efekty mikrodermabrazji diamentowej

Rezultaty mikrodermabrazji są spektakularne, dlatego cieszy się ona entuzjastycznymi opiniami. Efektem zabiegu jest znaczne zwiększenie elastyczności, zmniejszenie  śladów po trądziku, redukcja przebarwień, spłycenie zmarszczek, zmniejszenie porów skóry, widoczna regeneracja naskórka. Zabieg mikrodermabrazji w sposób znaczący zwiększa wchłanialność substancji aktywnych zawartych w kosmetykach.

Dla kogo zabieg mikrodermabrazji?

W klinice Rubinkiewicz Med w Krakowie rodzaje zabiegów dopasowujemy indywidualnie, informując o wskazaniach do każdego typu zabiegu. Mikrodermabrazja wskazana jest dla osób, które mają tłustą i mieszaną cerę, trądzik pospolity i/lub blizny potrądzikowe. Mikrodermabrazja cieszy się także uznaniem i pozytywną opinią osób, u których występują zaskórniki, rozstępy, zrogowaciały naskórek, zmarszczki czy fotostarzenie. Zabieg daje dobre efekty także w przypadku rogowacenia okołomieszkowego.

Przeciwwskazania

Jak do każdego zabiegu kosmetycznego czy dermatologicznego, także do mikrodermabrazji występują przeciwwskazania. W przypadku mikrodermabrazji są to:

  • zakażenia wirusowe, bakteryjne, grzybicze,
  • trądzik ropowiczy,
  • trądzik różowaty,
  • terapia retinoidami doustnymi (Accutane, Roaccutane, Izotek i inne). Zabieg można wykonać po 3 miesiącach od zakończenia kuracji,
  • skłonność do bliznowców, keloidów
  • wypełniacze – zabieg można wykonać minimum 2 miesiące po.

 

Mikrodermabrazja wykonana w naszym salonie w Krakowie to gwarancja uzyskania pięknej, rozświetlonej i odżywionej skóry za atrakcyjną cenę. O tym, jak rewelacyjne są efekty zabiegu, świadczą opinie Klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, cenami naszych usług i zapraszamy do kontaktu. Chętnie wyjaśnimy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zabieg mikrodermabrazji za niską cenę pozwoli cieszyć się czystą cerą i młodością.