Dual OXY: Oxybrazja z Infuzją tlenową

Oxybrazja

Dual OXY: Oxybrazja z Infuzją tlenową


Urzadzenie do oxybrazjiPołączenie oxybrazji i infuzji tlenowej
to innowacyjny odmładzający zabieg kosmetyczny, uwielbiany przez gwiazdy. Wykonywany regularnie, sprawdza się w terapii anti-aging, przy nawilżaniu suchej, odwodnionej skóry oraz podczas leczenia problemów skórnych cery trądzikowej lub naczynkowej. Dzięki bardzo wysokiej koncentracji czystego tlenu, zabieg umożliwia nieinwazyjne i bardzo skuteczne dotlenienie skóry i odżywienie skóry.

Oxybrazja apliowanie soliUrządzenie do oxybrazji i infuzji tlenowej Teyda Dual Oxy stosowane w naszej klinice medycyny estetycznej w Krakowie, to innowacyjny i najlepszy sprzęt w swojej klasie. Zapewnia przepływ powietrza na poziomie do 35,9l/min, co gwarantuje efektu intensywnego złuszczania.

Aplikator urządzenia wyposażony jest w trzy igły, przez które emitowany jest strumień soli fizjologicznej. Umożliwia to precyzyjne aplikowanie preparatu podczas zabiegu oraz zachowanie maksymalnej higieny. Zabiegi oxybrazji i infuzji tlenowej wykonywane w naszej klinice medycyny estetycznej w Krakowie są bezbolesne i nieinwazyjne.

Połączenie zabiegów oxybrazji i infuzji tlenowej umożliwia maksymalne poprawienie stanu skóry twarzy i jej odmłodzenie. Klientkom gabinetu Rubinkiewicz MED w Krakowie zabieg oxybrazji i infuzji polecamy w celu:

  • redukcji zmarszczek, usunięcia blizn potrądzikowych i przebarwień,
  • nawilżenia, wygładzenia i uelastycznienia skóry,
  • likwidacji łuszczenia się skóry (również głowy),
  • redukcji cellulitu i rozstępów.

Oxybrazja

Nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, oxybrazja polega na intensywnym złuszczaniu naskórka. Do tego celu stosowana jest sól fizjologiczna aplikowana pod ciśnieniem sprężonego powietrza. Oxybrazja sprawdza się w zabiegach odmładzających, w terapii naczyniowej oraz w leczeniu trądziku. Preparaty stosowane podczas zabiegu wnikają w naskórek i skórę właściwą, pobudzając syntezę włókien kolagenowych i elastynowych, co prowadzi do uelastycznienia skóry i spłycenia zmarszczek. Oxybrazja, ze względu na skuteczność zdobyła ogromną popularność wśród gwiazd światowego formatu, stosuje ją między innymi Madonna, Jennifer Lopez, Katy Perry czy Naomi Campbell.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego gabinetu w Krakowie i poddania się zabiegowi oxybrazji, który pokochały gwiazdy!

Infuzja tlenowa

Sprzęt do infuzji tlenowejZabieg polega na zaaplikowaniu na skórę odpowiednio dobranego serum, a następnie oddziaływaniu na nią czystym odpowiednio sprężonym hiperbarycznym tlenem. Dzięki wysokiemu ciśnieniu, skoncentrowana dawka preparatu dociera do głębokich warstw skóry. Zabieg infuzji prowadzi do poprawienia kondycji skóry – jej nawilżenia, uelastycznienia i dotlenienia. Infuzja tlenowa zwiększa przepływ krwi, poprawia krążenie, regeneruje uszkodzone komórki oraz zwiększa metabolizm komórkowy.

Zabieg infuzji wykonywany w klinice Rubinkiewicz MED w Krakowie nie jest bolesny, towarzyszy mu jedynie uczucie „lekkiego powiewu” na skórze. Infuzję tlenową przeprowadza magister kosmetologii.