Peeling kawitacyjny z pielęgnacją algową

zabieg peelingu kawitacyjnego w Krakowie

Peeling kawitacyjny z pielęgnacją algową

Częścią oferty zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej w klinice Rubinkiewicz Med w Krakowie jest peeling kawitacyjny. Jest to zabieg, który polega na pozbyciu się nadmiaru sebum, zaskórników oraz martwych komórek naskórka. Peeling kawitacyjny wzbogacony jest również o mikromasaż, który dotlenia skórę. Peeling kawitacyjny wykonywany w gabinecie Rubinkiewicz Med w Krakowie cieszy się pozytywnymi opiniami, gdyż w sposób bezbolesny regeneruje, koi i odżywia cerę.

Intensywne oczyszczenie skóry

Jak przebiega zabieg peelingu kawitacyjnego w naszym gabinecie w Krakowie? Zabieg przeprowadza się specjalną szpatułką wytwarzającą fale  ultradźwiękowe. Fale te w obecności płynu (woda, tonik bezalkoholowy)  tworzą mikroskopijne pęcherzyki wypełnione rozrzedzonym gazem. Pękające pęcherzyki intensywnie oczyszczają skórę z martwych komórek naskórka i z nadmiaru sebum. Peeling kawitacyjny zwalcza także bakterie odpowiedzialne za powstawanie wyprysków, zatem dezynfekuje skórę.

Przekonaj się o zaletach peelingu kawitacyjnego w gabinecie Rubinkiewicz Med w Krakowie

Zabieg peelingu kawitacyjnego można w naszym krakowskim gabinecie wykonać jednorazowo, lecz rekomendujemy poddanie się serii zabiegów (4-6 zabiegów wykonywanych raz w tygodniu). W naszej opinii efekty serii są znacznie trwalsze i bardziej widoczne niż rezultat jednorazowego zabiegu.

Pozytywne opinie na temat peelingu kawitacyjnego nie są bezpodstawne, ponieważ efekty są naprawdę zniewalające. Skóra jest dotleniona, oczyszczona, jedwabiście gładka i nawilżona.

Wskazania do wykonania peelingu kawitacyjnego:

  • sucha, pozbawiona blasku cera
  • cera naczynkowa
  • cera tłusta, mieszana, łojotokowa, rozszerzone pory, zaskórniki, trądzik.

Przeciwwskazania:

  • Nowotwory, ciąża, zakrzepowe zapalenie żył, rozrusznik serca lub inne metaliczne ciała obce np. aparat na zęby, niewydolność krążenia, stany gorączkowe, osteoporoza, menstruacja, ropne stany zapalne skóry, przerwana ciągłość skóry, karmienie piersią, nerwice wegetatywne oraz ciężki stan ogólny organizmu.

Zapraszamy do wizyty w naszym gabinecie w Krakowie i przekonania się, że pozytywne opinie na temat peelingu kawitacyjnego wynikają z rewelacyjnych efektów, jakie daje ten zabieg. W trakcie wizyty w gabinecie osoba przeprowadzająca zabieg wydaje opinię, ile potrzeba będzie zabiegów peelingu kawitacyjnego, by efekty były najlepsze.