PEELINGI CHEMICZNE

Peeling chemiczny

Usuwanie przebarwień, zabiegi kwasami

Nasza cera codziennie narażona jest na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Aby dodać jej witalności i poprawić ogólną kondycję, warto zdecydować się na peeling chemiczny, który skutecznie usunie zbędny naskórek i wszystkie niedoskonałości cery. Peeling chemiczny jest też dobrym sposobem na usunięcie przebarwień. Przy odpowiednim doborze zabiegów kwasami można pożegnać się z nieestetycznymi plamami na skórze.

Bezpieczne zabiegi kwasami

Na rynku jest wiele kosmetyków, które mają poprawić stan naszej cery, jednak zabiegi kwasami przynoszą stuprocentowe i naprawdę widoczne efekty! W naszym gabinecie w Krakowie każdy zabieg kwasami jest przeprowadzany rzetelnie, przy użyciu wysokiej jakości produktów. Można bez obaw oddać się w ręce profesjonalisty. Peeling chemiczny jest całkowicie bezpieczną metoda poprawy kondycji skóry i usuwania przebarwień.

Peeling chemiczny – na czym polega?

Peeling chemiczny jest kompletnie bezpiecznym zabiegiem. Polega na nałożeniu na skórę substancji, zawierającej kwasy i odpowiednie związki chemiczne. Preparat wnika w głąb skóry, przebudowując kolagen i elastynę. Jest to doskonały sposób, aby rozświetlić cerę, odmłodzić ją, a nawet usunąć przebarwienia! Nasz gabinet w Krakowie służy profesjonalną poradą w doborze odpowiedniego zabiegu kwasami.

Dla kogo przeznaczone są zabiegi kwasami?

Zabiegi kwasami przeznaczone są dla cery, która potrzebuje natychmiastowej regeneracji. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, dlatego jest to doskonały sposób na szybką i zdecydowaną poprawę stanu skóry. Peeling chemiczny doskonale wpływa na cerę potrądzikową, rozszerzone pory, rozstępy, zmarszczki. Zabiegi kwasami są także jednym z najskuteczniejszych sposobów usuwania przebarwień.

Najskuteczniejsze usuwanie przebarwień w Krakowie

Klinika medycyny estetycznej Rubnikiewicz Med w Krakowie gwarantuje najskuteczniejsze usuwanie przebarwień. Wykwalifikowani specjaliści z pewnością zadbają o najlepsze efekty zabiegów kwasami, przez co Twoja cera przez długi czas będzie nieskazitelna.

PEELINGI CHEMICZNE MediDerma