USUWANIE ROZSTĘPÓW I BLIZN POTRĄDZIKOWYCH

Usuwanie rozstępów Kraków

Usuwanie rozstępów Kraków w Rubinkiewicz Med Clinic jest jedną z najnowocześniejszych klinik medycyny estetycznej w Krakowie, specjalizującą się w usuwaniu rozstępów. Oferowane w gabinecie w Krakowie zabiegi są w pełni bezpieczne. Pomagają w odmłodzeniu, zregenerowaniu i odświeżeniu skóry. Dzięki zabiegom z zakresu medycyny estetycznej na długo zachowamy młody, zdrowy i atrakcyjny wygląd,

Usuwanie rozstępów Kraków

Rozstępy są wynikiem gwałtownego tycia lub chudnięcia. Mają postać wrzecionowatych pasm, początkowo purpurowych, następnie stają się białe. Często z rozstępami borykają się panie po ciąży. Zdąża się, że widoczne rozstępy uniemożliwiają normalne funkcjonowanie pacjentów. Usuwanie rozstępów wpływa na poprawny, zdrowy wygląd skóry, a przede wszystkim na poprawę samopoczucia klientów kliniki. W naszym gabinecie kosmetycznym w Krakowie, dzięki stosowaniu najnowocześniejszych technik, rozstępy usuwane są w sposób skuteczny i trwały.

Usuwanie blizn Kraków

Nasz gabinet w Krakowie specjalizuje się również usuwaniem blizn. Blizny to zmiany skórne, powstałe w wyniku uszkodzenia skóry właściwej. Blizny w widocznych miejscach, takie jak blizny po trądziku na twarzy, wyglądają nieestetycznie i często są powodem obniżonej samooceny naszych pacjentów. Usunięcie blizn jest jedynym sposobem na poprawę wyglądu skóry. Aby skutecznie i trwale usunąć blizny, w gabinecie w Krakowie stosuje się zabiegi kwasami, które są bezpieczne i bezbolesne.

Usuwanie rozstępów Kraków

Zabiegi oferowane w gabinecie Rubinkiewicz Med Clinic w Krakowie

Gabinet w Krakowie oferuje różnorodne usługi dotyczące usuwania blizn oraz usuwania rozstępów. Pacjenci mogą wybrać spośród zabiegów takich jak:

W klinice Rubiniewicz Med Clinic usuniesz blizny i rozstępy najskuteczniej w Krakowie. Jednocześnie odmłodzisz swoje ciało i odzyskasz pewność siebie.

                       UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNE KONSULTACJE  603 592 450